Bellami

„Bellami“- билјард клуб Струга

Добре дојдовте во билијард клуб „Bellami“ 

Билијард клубот „Bellami“ во Струга е идеална дестинација за вашите приватни резервации и настани за тим билдинг, роденденски или настани прилагодени за вашите посебни прилики! „Bellami“ нуди единствена средина за поттикнување на соработка, тимски дух и забава. Уживајте во нашиот билјард клуб без разлика дали сте аматер или професионалец во билјард.

Нашиот клуб нуди:

 

  • Удобен простор со елегантен декор за да се чувствувате како дома додека играте.

  • Маси за билјард кои редовно се одржуваат за да се обезбеди беспрекорно искуство со игри.

  • Пикадо и разновидни опции на игра.

  • Нашиот професионален тим е секогаш достапен за да обезбеди совети, насоки и помош за време на вашата игра.

  • Покрај билијард, нашиот клуб нуди простор за дружење и релаксација каде што можете да уживате во вашиот омилен пијалок или ужина со пријателите.

  • Редовно организираме турнири за нашите членови за да можете да ги покажете своите вештини и да се натпреварувате со другите.

  • Имаме можност за приватни резервации за посебни прилики како што се родендени, ергенски или момински забави или деловни настани.

  • Специјални понуди за членови доколку станете член на нашиот клуб и ќе ги уживате специјални поволности, попусти и пристап до ексклузивни настани.

Телефон: 071 220 978

facebook

instagram

Адреса:„Димче Грдан“ Струга

Ве очекуваме да ве угостиме и заедно да создадеме незаборавно искуство во нашиот билијард клуб „Bellami“! 

 

https://era.mk

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*