Зошто да го одберете Грифон – бар, ресторан и апартмани за одмор во Струга?

 

  • Центар на Струга: Нашето сместување е лоцирано во самиот центар на Струга, блиску до главните атракции и удобности, така што ќе можете лесно да го истражите градот.
  • Удобни апартмани: Нашите апартмани се модерно опремени и удобни, идеални за одмор и релаксација.
  • Пријатна атмосфера: Создаваме пријатна и опуштена атмосфера каде што можете да се одморите и уживате во вашето време во Струга.
  • Широк избор на пијалоци: Нашиот бар нуди богат избор на алкохолни и безалкохолни пијалоци, за да уживате во вашите омилени напитоци.
  • Шиша: Ако сте љубител на шиша, нудиме широк избор на вкусови за една релаксирачка вечер.
  • Деликатеси, пици и салати: Во нашиот ресторан можете да уживате во разни деликатеси, вкусни пици и свежи салати, подготвени со најквалитетни состојки.
  • Срдечен персонал: Нашиот персонал е секогаш тука за да ви помогне и да направи вашиот престој пријатен и незаборавен.
  • Бесплатен интернет: Останете поврзани со светот со нашата бесплатна интернет конекција, достапна во сите делови на објектот.

Грифон е идеалното место за вашето следно патување во Струга – ние ќе се погрижиме да се чувствувате како дома!

Контакт тел: +38971619600

                     +38978529137

https://era.mk

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*